Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

 • “Laisvės turas”

  Rugpjūčio 20 dieną, tik pasibaigus dviejų savaičių trukmės meditacijų mokymams, automobiliu išvykome iš Lietuvos. Lenkija, Čekija, Slovakija, Vengrija, Serbija ir Bulgarija, kur vyko draugų vestuvės. Tai buvo tiesiog nuostabi patirtis – kelionė, bulgariškos vestuvės ir visi sutikti žmonės! Susipažinome ne tik su vietiniais, bet ir iš įvairiausių kitų šalių – Graikijos, Kolumbijos, Ukrainos, Vokietijos ir t.t.

  Vakarą prieš vestuves vyko susipažinimo vakarėlis, kur visi dalinosi tuo, ką veikia, kas jiems įdomu, patinka, kokios veiklos domina, kokie planai, tikslai ir panašiai. Prisistatėme ir mes su Mariumi, ir papasakojome, jog organizuojame ir vedame meditacijų mokymus, esame “šiek tiek” pamišę dėl kelionių ir kaip tik šiuo metu viską palikę Vilniuje, keliems mėnesiams išvykome į turą automobiliu po Europą.

  Kaip man patinka šie visi klausimai, nes atsakydami į juos, tikiu, kad po truputį griauname visus tuos mitus!

  O tada prasidėjo įdomiausia dalis, nes tik mums pristačius savo veiklą, savo gyvenimo būdą, paaiškėjo, kad beveik visi medituoja, domisi meditacija, nori pradėti medituoti, kai kas net studijuoja 5 metų trukmės meditacijų studijas! Sulaukėme daugybės klausimų apie meditaciją ir dar kartą įsitikinome, kiek daug mitų ta nuostabioji meditacija turi!

  Klausimai:
  1. Na va, mes dabar esame paplūdymyje, begalė žmonių, triukšmas, tranki muzika, lažinuosi – medituoti čia tikrai neįmanoma!
  2. Girdėjau, kad tikrai pasinerti į save ir medituoti galima tik kokiame vienuolyne, kalnuose, Indijoje, kur nėra jokio triukšmo!
  3. Meditatoriai tokie būna visiški atsiskyrėliai, tik tupi namuose, klauso tik meditacinės muzikos, medituoja ir nieko daugiau kaip ir neveikia.
  4. Tai jūs turbūt nieko normalaus nevalgote, tik kokias nors žoleles iš gamtos..?

  Kaip man patinka šie visi klausimai, nes atsakydami į juos, tikiu, kad po truputį griauname visus tuos mitus! O tada dažniausiai mes ir sakome, kad taip, mes labai mėgstame meditacinę muziką, bet ne ką mažiau mėgstame ir «Deep house» žanro muziką! Mums labai patinka meditacijų stovyklos, tylos dienos ir ramybė, bet taip pat labai mylime įvairius vakarėlius, kur neatsiejamas šurmulys ir garsi muzika! Mums labai patinka joga, bėgimas ir dinaminės meditacijos, bet taip pat nuostabiai pasportuoti galime ir vestuvėse, gimtadienių vakarėliuose ar naktiniame klube tiesiog šokant!

  Viskas priklauso, kaip visur ir visada, tik nuo tavęs ir tavo noro bei pastangų.

  Kad visos žolelės iš gamtos yra tikrai super ir mes tiesiog dieviname vaisių ir daržovių kokteilius, bet taip pat mielai valgome ir viską kitą, ką suteikia gamta, paruošia mūsų mamos ar močiutės! Kad pamedituoti kalnuose, namuose ar vienuolynuose be išorinių trikdžių yra itin gili ir nuostabi būsena, bet tai nėra realus gyvenimas. Realus gyvenimas yra miestas, gatvė, šeima, draugai, darbas, ten, kur yra daugybė įvairiausių žmonių, užduočių ir tikslų!

  O tada tiesiog kyla paprastas klausimas – kiek tu esi motyvuotas praktikuoti meditacijų praktikas, kad jas galėtumei pritaikyti bet kur ir bet kada, nesvarbu kokios aplinkybės, kokie žmonės ir išlikti vidinėje ramybėje ir harmonijoje? Viskas priklauso, kaip visur ir visada, tik nuo tavęs ir tavo noro bei pastangų. Kiek įdėsi, tiek ir turėsi! Ir čia visada su džiaugsmu sakau – tiesiog super!!! Viskas priklauso nuo manęs pačios, nėbėra ko kaltinti, nėra kam kaltės suversti, laiko visi turime vienodai, aplinka jau irgi nebegali būti kalta, nėra ko gailėti ir gailėtis, viskas tiesiog tikrai labai paprasta – kiek įdėsi, tiek ir turėsi!

  Sėkmės!
  Linkėjimai iš Salonikų,
  Meditation Vibes