Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

 • Meditacijų Mokymų Programa — “Restart”

  Sveiki,

  tik ką po visų vasaros darbų, kelionių ir meditacijų kursų bei mokymų sugrįžau į Vilnių. Mano vasara buvo labai aktyvi ir intensyvi, tad noriu šiek tiek pasidalinti savo įspūdžiais ir su Jumis.

  Vasaros pradžioje dalyvavau metinės mokyklos savaitiniame baigiamajame kurse, po to vykau į DFB metodikos autoriaus Igorio Kalinausko ir jo komandos organizuojamus savaitės trukmės mokymus.

  Iš karto po mokymų išvykau į kelių savaičių trukmės kelionę Graikijoje, ten aplankiau Atėnus ir kelias nuostabias Graikijos salas. Paskutinę kelionės savaitę nusprendžiau išsinuomoti automobilį ir vieną salą pasiekti automobiliu, su vienos nakties sustojimu mažame Graikijos miestelyje ant jūros kranto – pusiaukelėje į savo kelionės tikslą.

  Ilgesnės trukmės kelionė automobiliu yra nuostabus laikas su savimi, kur gali ne tik labai daug ką apmąstyti, susiplanuoti, bet ir pamedituoti įvairiausiomis temomis, tokiu būdu atrasti atsakymus į savo klausimus, iš minčių pasaulio paleisti tai, ko tau jau galbūt visai nebereikia, o gal kaip tik – prisiminti kažką svarbaus, ko dar nespėjai padaryti, bet labai nori, taip pat susidelioti sau aiškią viziją, kaip ir kur nori judėti toliau.

  Pasiekęs kelionės automobiliu tikslą, susipažinau su vietove, kuri buvo tiesiog nuostabus grožio, aktyviai tyrinėjau gražiausius kampelius, ragavau nuostabų tradicinį Graikų maistą, vakare – nuostabių saulėlydžių laikas, įdomios knygos ir filmai, kūriau naujus projektus rudens sezonui, filmavome mokomuosius video klipus, įrašinėjome audio meditacijas – vyko labai gražus kūrybinis procesas!

  Po šios nuostabios kelionės, išvažiavau į 17 dienų ilguosius, mano ir kolegės, meditacijų meistrės – Virginijos Kalinauskienės organizuojamus meditacijų mokymus. Buvo 20 dalyvių, o paskutinę dieną gauti dalyvių atsiliepimai, ir kaip tik dar po kelių dienų mane pasiekę atsiliepimai iš mano paskutinio vesto online vebinaro – “Pokyčių laikas”, mane tik dar labiau užmotyvavo dalintis visu tuo, per 17 metų sukauptu, žinių bagažu, visa savo patirtimi, kad kuo daugiau žmonių pasiektų tokius nuostabius rezultatus, kuriuos jie aprašė savo nuoširdžiuose atsiliepimuose.

  — Ačiū Tau vasara, kad buvai tokia produktyvi, kupinas pozityvo skubu įgyvendinti savo norus ir tikslus! O kokia buvo Tavo vasara, ką veiksi toliau?

  — “Pavargau labiau, nei pailsėjau..”, “Nėra noro ir jėgų dirbti, kurti, veikti”, “Nerandu savyje motyvacijos”, “Kažkokios tai baimės neleidžia judėti pirmyn, savo tikslo link, bijau, kad kažkas (vėl) nepasiseks”, “Nejaučiu savo gyvenime harmonijos, vidinės ramybės”, “Kaip ir viskas gerai, bet savo viduje jaučiu, kad kažko man trūksta”, “Mano tiksluose manęs nebepalaiko mano artimiausia aplinka – tai man yra labai skaudu”, “Man atrodo, kalti mano artimieji ir draugai, kad nepasiekiu daugiau”, “Šeima, vaikai – kokia dar karjera…”, “Norėjau uždirbti daug pinigų, kad tapti laimingu, bet tai pasiekęs – laimės neradau”, “Zuokas kaltas”.

  Jeigu radai nors vieną sau tinkantį ar panašų atsakymą, siūlau skaityti toliau.

  Kviečiu Tave pasiruošti naujiems mokslo ir darbų metams su MEDITACIJŲ MOKYMŲ PROGRAMA — “RESTART”!

  Pagrindiniai MEDITACIJŲ MOKYMŲ PROGRAMOS — “RESTART” tikslai:

  — suvokti ir savo vidine patirtimi pergyventi, kaip mes galime panaudoti efektyvias meditacijų technikas ir žinias gyvenimiškiems tikslams ir prasmėms atskleisti!

  — suformuoti tinkamą motyvacija ir išsiaiškinti ko aš noriu. Tokiu būdu įnešti į savo gyvenimą šviežio vėjo gūsį!

  — Perkelti savo suvokimą iš pančiojančių aplinkybių ir pasiteisinimų į suvokimą, kuriame viskas įmanoma ir Tu jauti įkvėpimą veikti bei džiaugtis savo gyvenimu.

  — Aptikti savo baimių vietas, kurių kievienas turime ir tai yra visiškai normalu ir kiek tik įmanoma – sumažinti jas arba iš viso panaikinti (Tau leidus). Susidėlioti paprastus, bet ne prastus žingsnius, kad žengti žingsnį į priekį savirealizacijos link.

  — Taip pat, supažindinsiu su sekančiais žingsniais, kad mes galėtume atskleisti dar didesnius savo vidinius resursus ir gyventume darnoje su savimi ir pasauliu!

  — Išmoksime naujų meditacijos technikų!

  Nereikia snausti ir susilaukti paskutinės dienos ar minutės, kai jau viskas ima ir staiga sustoja ir žmogui žūtbūt dabar reikia daryti “RESTART”.

  Atsinaujinti, pasikrauti jėgų galima ir palengva, su malonumu, kasdien – skubant lėtai! Galima pasiekti tokią būseną, kai tu esi jau pertekliuje teigiamos energijos ir jėgų, pozityvo ir visu tuo lepini ne tik save, bet ir visą savo aplinką!

  Lauksiu Jūsų,
  Iki greito susitikimo,
  Marius Gaudi

  MEDITACIJŲ MOKYMŲ PROGRAMA — “RESTART”

  TRUKMĖ:

  5 susitikimai po 2 valandas. Viso 10 valandų.

  GRAFIKAS:

  08/30/Antradienis – 19:00 – 21:00

  09/02/Penktadienis – 19:00 – 21:00

  09/05/Pirmadienis – 19:00 – 21:00

  09/07/Trečiadienis – 19:00 – 21:00

  09/09/Penktadienis – 19:00 – 21:00

  VIETA:
  “INK Galerija”, adresas – Pilies 36-44, Vilnius.

  INVESTICIJA:
  €100

  REGISTRACIJA:
  El. paštu – mariusgaudi.lt@gmail.com – koord. Vaida Gaudi.

  REGISTRACIJA PATVIRTINAMA SUMOKĖJUS AVANSĄ (40% mokymų sumos).

  VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

  Jeigu turite klausimų – mielai į juos atsakysime,

  E-mail: mariusgaudi.lt@gmail.com – koord. Vaida Gaudi

  Mob.: +370 612 32077 – Marius Gaudi