Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

„Meditacija nesukuria to, ko gyvenime nėra, bet ji praveria duris į gražius sutapimus.“ M.Gaudi

 • APIE MUS

  Meditacijos, Emocinis ir Dvasinis Intelektai, savęs pažinimo praktikos ir kokybiško gyvenimo ingredientai!

  Meditation Vibes – Marius Gaudi & Vaida Gaudi – sertifikuoti Emocinio ir Dvasinio Intelektų lavinimo, pagal DFB metodiką, instruktoriai, specialistai.

  Marius Gaudi — jau 18 metų praktikuoja meditacijas pagal DFB (Diferencijuotų funkcinių būsenų) metodiką. Kiekvienais metais po keletą mėnesių dalyvauja įvairiuose meditacijų ir savęs pažinimo praktiniuose kursuose visame pasaulyje. Jau 15 metų dirba kartu su savo mokytoja, kolege – Virginija Kalinauskiene, kartu sukūrė meditacijų mokymų mokyklas daugelyje pagrindinių Rusijos bei keliuose Ukrainos miestuose. Organizuojame pastovius savaitinius mokymus ir seminarus ir Lietuvoje, kurie vyksta DFB metodikos autoriaus – I. Kalinausko sodyboje. Taip pat organizuojame mokomasias keliones užsienyje 3-4 kartus per metus. Įvairiuose mūsų organizuotuose mokymuose apsilankė jau daugiau nei 30 000 žmonių, kurie visada palieka nuoširdžiausius ir dėkingiausius atsiliepimus. Taip pat veda individualius seminarus, ilguosius DFB metodikos mokymus bei konsultuoja Lietuvoje, Prancūzijoje (Grenoblis, Strasbūras), Rusijoje – (Kazanė, Maskva), Ibizoje. Nuo 2015-2016 metais gilino žinas DFB metodikos aukštesniojoje mokykloje Maskvoje. Šiuo metu studijuoja Vytauto Didžiojo Universitete Andragogiką ir Informacines technologijas.

  Vaida Gaudi — su Emocinio intelekto lavinimu pagal DFB metodiką susipažino 2013 metais ir po pirmojo ilgojo kurso jį pakartojo dar 5 kartus. Tais pačiais metais prisijungė prie Mariaus Gaudi ir meditacijų meistrės Virginijos Kalinauskienės komandos, pradėjo kartu kurti ir organizuoti įvairius meditacijų ir savęs pažinimo praktikų mokymus Lietuvoje ir užsienyje. 2015 metais kartu su autorinės metodikos moterims – “Banga” autore Virginija Kalinauskiene įkūrė laimingų moterų projektą ir klubą, nuolatos organizuoja ir kartu su Virginija veda trumpuosius bei ilguosius metodikos “Banga” mokymus. Šie mokymai jau įvyko Maskvoje, Kazanėje, Vilniuje, Kretoje, Lefkadoje, Kijeve, Saratove, Kipre, Menorkoje, Portugalijoje ir t.t. 2016 metų vasarą pradėjo DFB metodikos instruktorių mokymus ir po intensyvių praktikų Slovakijoje ir Ukrainoje tapo šios metodikos sertifikuota instruktorė. 2018 metais su metodikos “Banga” autore Virginija Kalinauskiene įkūrė metodikos “Banga” mokytojų mokyklą ir tapo šios metodikos sertifikuota instruktorė.

  Pabuskime ir mėgaukimės gyvenimo teikiamais atspalviais!

   

 • Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Close