Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

Dalyvių atsiliepimai apie "DFB metodikos" bei "Kokybiško gyvenimo ingredientų" kursus.

 • Atsiliepimai

  Dalyvių atsiliepimai apie mano vedamus mokymus – “Emocinis ir dvasinis intelektas pagal DFB metodiką” bei “Kokybiško gyvenimo ingredientai”.


  "Mariaus vedamas DFB kursas, tai patyrimas, kuris visam laikui liks atminty. Nesvarbu ar bėgant laikui, kai ir vėl pasinersi į savo darbus, kasdienybę, rastum laiko tęsti ir auginti savyje šią naujo, kitokio Gyvenimo kokybę… visas tas patyrimas, kurį išgyvenai, liks tavyje ir suvokimas, kad visus mums neįtikėtinus dalykus, kuriuos vadiname ‘stebuklais’ ar ‘to negali būti ! ‘ (bet tai yra, nes jauti savimi) – esi TU ir visa tai gali kurti PATS.


  Todėl sustoti jau nebeįmanoma, nes grįžti atgal, į tai kame tu gyvenai, jau visiškai nebesinori.


  Tai, jei tik turėsi savyje DRĄSOS – tavo viso likusio gyvenimo užpildymas persivers į savęs suvokimą kaip neturintį jokių ribų GYVYBĘ.


  Todėl linkiu drąsos priimti tai, kas atsivers prieš Tave !


  Ir tikrai – tai verta viso tavo laiko, kurį tu turi."  Irmina

  "Laimingi, kurie tiki nematę..", nes jie leidžiasi į kelią ir suteikia
  sau galimybę per patirtį atrasti naujus dalykus. DFB kursas man buvo
  kelionė į save, pakankamai sudėtinga, bet labai džiaugiuosi, kad
  atsibudus ryte po baigiamojo savaitgalio pajutau erdvę savo viduje. Ne
  tik pajutau - galiu ją priimti su viskuo, kas joje yra, galiu ją
  keisti, galiu nustoti bėgti nuo savęs. Mokytojo vedimas, nuoširdus jo
  bei visos grupės darbas bei rūpestis vienas kitu - tai neįkainojamas
  patyrimas šalia viso to, ką galima išmokti bei patirti šio kurso metu.


  Ačiū tau 🙂 Tie žodžiai, iškilę paskutinės mūsų meditacijos metu buvo
  Meilė ir Tikrumas, tada supratau, kokia priimanti gali būti Erdvė ir
  Žmonės, esantys joje.  Gabija

  “Kaip jau ir sakiau: patyriau dvasinį rockenrolą! Pirmadienį, po savaitgalio su jumis, pakilau ramesnis ir labiau jaučiantis gyvenimą. Spaudžiu ranką dalyvavusiems ir iki greito!”  Arvydas

  “Vakar teko grįžti į beprotišką kasdienybę, tad tik šiandien radau laiko padėkoti už nuostabų savaitgalį. Tik toje beprotiškoje kasdienybėje aš jaučiausi labai stabiliai ir neleidau niekam manęs išderinti, nesinori dabar vėl įsileisti įtampos ar nerimo. Toks jausmas, kad ne tris dienas, o tris savaites ilsėjausi. O kas liečia pačius mokymus, tai viskas buvo tikrai žiauriai profesionalu, likau nustebintas Tavo pedagoginiais įgudžiais ir minčių dėstymo nuoseklumu. Ir atleisk, jei mes per daug ten balaganą kėlėm, ar per daug bereikalingai kalbėjomės. Stengėmės, kiek įmanydami, bet per porą dienų prigimties nepakeisi:) užtat važiuodami atgal įsijungėme klasikinės muzikos ir iki pat Vilniaus pratylėjome. Gal kitų fone mes ir buvome aktyvus ir švaistėme bereikalingai energiją, bet lyginant su tuo, kiek švaistydavome iki kursų, tai buvo ženklus pokytis”  Mantas

  “Norėčiau padėkoti už puikiai praleistą savaitgalį ir naują patirtį:) Prisipažinsiu važiavau čia daugiau smalsumo vedama, nei tikėdamasi objektyvaus rezultato. Rezultatas mane maloniai nustebino… Dažnai mes galvojame, kad reikia susitvarkyti namus, aplinką, dokumentus, drabužius – žodžiu aplink mus supančius daiktus. Retas žmogus susimąsto, kad reikia susitvarkyti ir … savo vidų. Kiekviename iš mūsų nusėda daug gerų ir blogų dalykų, emocijų ir išgyvenimų, todėl laikas nuo laiko kiekvienam reikia pasidaryti “reviziją”. Išsivadavus nuo sunkių ir slegiančių dalykų, sustiprinus savo vidinę ramybę gali eiti toliau ir kurti. Todėl linkiu, kad kuo daugiau žmonių suvoktų tai ir rastų pagalbą bei atsakymus, kreipdamiesi į Jus. Linkiu Jums sėkmės ir dar kartą noriu padėkoti – AČIŪ LABAI.”  Renata

  “Superinis savaitgalis.. savęs pažinimo, pasikapstymo po vidines kerteles… ramybės, tolerancijos, intuicijos pamokos.. darbas su savo praeitimi, dabartimi ir ateitimi… Labiausiai turbūt įstrigo vakarinė meditacija prie laužo – pavyko pasinerti į tokią būseną, kuri neapsakoma žodžiais, kai jauti, kad čia ir dabar esi savo gyvenimo kūrėjas, kai mintimis grįžti į praeitį, per naują išgyveni įvairias situacijas ir jas keiti, atsikratai ilgai nešiotų nuoskaudų, gailesčio ar pykčio.. Tampi lengvesnis, švaresnis. Ir supranti, kad tai – nedidelis, bet labai svarus žingsnis tobulesnio, sąmoningesnio, meilės sau ir kitiems kupino gyvenimo link. Ačiū jums.”  Rūta

  “Julija, «Misija Sibiras» ekspedicijos dalyvė, prisiminė praktiką tuo metu, kai teko pėščiomis žygiuoti per taigą. Kelias buvo nelengvas – 45 km ekspedicija ėjo tankiais miškais, brido upėmis, kopė uolomis. Tam prireikė ne tik ištvermės, bet ir psichologinio stiprumo. Būtent tada, eidama, Julija prisiminė praktiką iš kurso, kai sportuodavome su energetika, ir visą savo psichinę energiją nukreipė į ėjimą. Rezultatas buvo puikus – po alinančios kelionės ji nesijautė pervargusi, buvo kupina jėgų ir viena iš nedaugelio nepasidavė ligoms. Meditacija jai padėjo ir tuo metu, kai triukšmas ir aplinkinių pašnekesiai vargino – ji atsiribojo mintimis nuo to, kas vyksta aplink, ir ėjo, jausdama vidinę harmoniją.”  Julija

  “DFB metodikos kursą baigiau visai neseniai, bet su jos praktikomis draugauju jau daugiau nei metus. Rašant apibūdinimą šiai metodikai, tiesiog gimė šis tekstas. Nežinau, kaip apibūdinti tą jausmą, kai mintys atrodo liejasi pačios, tarsi lipa viena ant kitos ir tu labai skubi rašyti, nes bijai pamiršti sekantį sakinį, o kad nepamiršti jo – užsirašyti negali, nes vis dar rašai kitą mintį! Ir taip vis dažniau nutinka! Įvairios eilės įvairiausiom temom vis gula į mano meno lentynėlę (niekada negalvojau, kad tokią turėsiu!), šalia mano piešinių! Taip taip, IR PIEŠIU IR RAŠAU! Ir kai per šiuos užsiėmimus vis kas pasako – aš nerašau, aš nepiešiu, aš ne meno žmogus, viduje sau nusišypsau ir pasakau – palauk! Tu dar nežinai, kiek daug nuostabių dalykų nedarai dabar, bet nesijaudink – dar darysi, atrasi, pamilsi. Jei tik norėsi ir leisi visam tam ateiti! Tereikia norėti ir tam, kas gerai – atverti duris!:) O jeigu tos durys “labai jau užrakintos” – raktas yra! Tu tik ateik ir pamatysi!:)  TEKSTAS:
  – Tai – “XXI AMŽIAUS METODIKA” arba kitaip – “EMOCINIS IR DVASINIS INTELEKTAS PAGAL DFB METODIKĄ”
  – Apie ką tai..?
  – Apie – dabar. Čia ir dabar. Ne praeitis, ne ateitis, o – dabartis.
  “Sustok. Paieškok savo “Pauzės mygtuko”. Ar labai giliai pasislepė..? Ar gali atrasti ir paspausti, o sustojęs dar tiesiog truputį pastovėti? Sunkoka ką.. O jeigu tai – dėl savęs? Na, skirk 15 minučių tylai.. Sakai – chaosas net užmerkus akis, tyloje..?
  O jeigu iš tikro išgirsti šalia kalbantį žmogų? O jeigu šalia esančiam žmogui – iš širdies kalbėti? O jeigu įsiklausyti nuoširdžiai tau dėstomos paskaitos, atpažinti tuose žodžiuose save ar savo mylimą žmogų..?


  Kada paskutinį kartą niekur neskubėjai ir tiesiog klauseisi žmogaus, paanalizavai save, išgirdai ne tik tą žodį, bet tarsi pajutai jo svorį, supratai jo tikrąją reikšmę ir pasakei sau, kad metas kažką keisti, laikas veikti ar pradėti tobulėti savo viduje..? Bet ne dėl kitų, o dėl savęs! Ir po to dar, prisikaupęs naudingos informacijos, žinių, pasianalizavęs save, prisiminęs tai, kas tavyje tau nepatinka, ką nori keisti – atsisėdi ir beveik valandą – PAMEDITUOJI.


  Taip, taip! Ir tada tarsi pats randi kažkur senai pamestą RAKTĄ nuo durų, už kurių slypi begalės skirtingų – įdomių kambarių, o juose – tavo klausimų atsakymai! Ir kas kartą medituodamas – tarsi vaikštai po tuos įvairius – įdomius kambarius ir tiesiog susirenki savo atsakymus, kaip menininkas kuri nuostabias idėjas juose – delioji tą gražų ir didelį savo gyvenimo paveikslą, kupiną stebuklų ir įdomybių, sutapimų ir džiaugsmo! Ir tas paveikslas – tai tavo gyvenimas, kuris tave kasdien džiugina, stebina ir priverčia jį tik dar labiau mylėti. Tu sustoji ir paprasčiausiai nustoji tarsi be perstojo trankytis į sieną, nes atrandi tą RAKTĄ, pamatai duris ir pradedi kurti savo gyvenimą dabar! Nebesižvalgai į praeitį, neskubini ateities, o tiesiog kuri ir tobulini dabartį – GYVENI DŽIAUGSMĄ TEIKIANTĮ GYVENIMĄ.”.


  Tokia ta – “XXI AMŽIAUS METODIKA” arba kitaip – “EMOCINIS IR DVASINIS INTELEKTAS PAGAL DFB METODIKĄ.”
  Vaida
 • Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Close