Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

 • “Seni-Nauji”

  Kokie buvo metai? Sunku net viską aprėpti, nes visko buvo tiek daug, o ypač per paskutinius 4 mėnesius nuo mūsų išvykimo. Aplankėme daugiau nei 15 šalių. Vien per paskutinius keturis mėnesius nuvažiavome daugiau nei 10000 kilometrų. Suorganizavome virš 50 mokymų ir sulaukėme daugybės dalyvių nuoširdžių žodžių ir padėkų. Sunku net suskaičiuoti su kiek daug įdomių, nuostabių ir nuoširdžių žmonių susipažinome. Patobulėjome ir patys.

  Pagaliau įgyvendinome savo mažą svajonę ir Porto mieste atradome nuostabią erdvę, ofisą, kur einame kurti savo projektų. Toje erdvėje, ofiso kolegoms jau pravedėme keletą paskaitų ir meditacijų anglų kalba ir tai tęsime ateityje. Visada norėjau pagyventi senamiesčio širdyje, kad viską būtų galima pasiekti pėsčiomis ir per dieną bent valandą skirti pasivaikščiojimui siauromis senamiesčio gatvelėmis. Nuostabiame ir unikaliame Porto senamiestyje gyvename nuo pat mūsų atvykimo.

  Labai greitai ir lengvai susidraugavome su vietiniais. Mūsų nauji draugai mus pakvietė švęsti tiek Kalėdas su savo šeima, tiek Naujus Metus su savu draugais. Išgirdus pasiūlymą apėmė toks dėkingumas ir jautrumas, kad vos sulaikiau ašaras. Visos šios žiemos šventės buvo bene pačios saikingiausios, ramiausios, bet kartu ir aktyviausios mūsų gyvenime. Vien per dvi Kalėdų dienas įveikėme virš 20000 žingsnių. Dar rudenį atradome naują ritualą ir kiekvieną šeštadienio rytą su draugų pora žaidžiame tenisą. Abu pabandėme banglenčių sportą, Marius intensyviai tęsia pamokas ir toliau.

  Kelionės metu aiškiai supratome, kad tos garaže likusios dėžės su mūsų daiktais mums yra visiškai nereikalingos ir tai paskatino mus pradėti naują išbandymą mūsų gyvenime – minimalizmą. Pradedame po truputį mokintis Portugalų kalbą, ieškome naujų namų jau su ilgalaike sutartimi, tad panašu, kad šiais metais planuojame gyventi ir dirbti čia, Portugalijos Porto. Per keturis su puse metų buvimo kartu tai bus mūsų 7 namai. Mūsų gyvenimas pastovumu toli gražu nekvepia, bet mes tuo labai džiaugiamės.

  Aktyvus gyvenimas, įvairūs pokyčiai, nuolatinis keliavimas bei adaptacija naujose vietose bei kultūrose mums yra pats geriausias gyvenimo universitetas, kuriame tu nuolatos ir neišvengiamai tobulėji visose gyvenimo sferose! Linkime atrasti tą savo gyvenimo universitetą, įstoti į jį ir priimti bei džiaugtis jo teikiamais malonumais, džiaugsmais, pamokomis ir iššūkiais visą savo gyvenimą! Ir visai nesvarbu, kiek tau metų, kiek tu turi pinigų, kokia tavo socialinė padėtis, koks tavo išsilavinimas, tikėjimas ar šeimos padėtis. Svarbu yra tik norėti, nes kai nori ir tiki, visas pasaulis yra pasiruošęs tau padėti įgyvendinti tavo svajones!

  #DideleiLaimeiUžtenkaMažai #MinimalizmoGalia #DraugystėsPalaima#MažiDideliPokyčiai #PuikūsSeniNaujiMetai #GoodAtMeditationGoodAtLife

  Su Naujais Metais!
  #MeditationVibes,
  Marius Gaudi & Vaida Gaudi

  Tekstas – “Seni-Nauji” – Vaida Gaudi
  Foto – Typographia Cowork, Vaida Gaudi ir kiti.

   

 • Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Close