Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

 • Good at Meditation – Good at Life – Meditacijų Vakarai

   Tikriausiai Jūs jau žinote, kad yra padaryta daugybė mokslinių tyrimų apie meditacijų teikiamą naudą žmogui. Taip pat, tikriausiai žinote, kad profesionalūs sportininkai, verslininkai ir milijonai kitų žmonių meditacijas įtraukia į kasdienines savo praktikas, ir kaip jie patys sako, tai ženkliai pagerina jų profesinės veiklos rezultatus ir aplamai viso gyvenimo kokybę.
   
  Meditacijos subalansuotos visiems – tiek pradedantiems, tiek pažengusiems.
   
  Taigi, jeigu jauti, kad dabar yra pats laikas išbandyti ar pratęsti meditacijų praktikas, kviečiu tave į vakaro meditacijas, kuriose mes ne tik medituosime, bet ir paprastais, lietuviškais žodžiais susipažinsime su meditacijų technologija ir be jokios mistikos išsiaiškinsime, ką ir kaip daryti, kad meditacijų praktika būtų maksimaliai efektyvi.
   
  Аš pats meditacijas praktikuoju jau 18 metų ir vedu mokymus Lietuvoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje bei online erdvėje. Esu sertifikuotas efektyvios diferencijuotų funkcinių būsenų metodikos instruktorius, pastoviai gilinu savo žinias ir įgūdžius meditacijų ir savęs pažinimo srityse, kiekvienais metais praleidžiu po kelis mėnesius įvairiuose mokymuose. Ir tiesiog, meditacija tapo mano neatskiriama gyvenimo dalis, kuri teikia begalę naudos ir atneša daug stebuklų į mano gyvenimą.
   
  Meditacijoje gali dalyvauti visi norintys, nereikalingas joks išankstinis pasiruošimas.
   
  Vieta – “Igorio Kalinausko meno galerija”, adresas – Pilies 36 – 44.
  Datos – Birželio 12, 19, 26 dienоmis, nuo 19:00 iki 20:30 val.
   
  Vakaro meditacijos metu surinkti pinigai yra skiriami Igorio Kalinausko meno galerijos išlaikymui. Meditacijos vakaro kaina – 10 еurų. Vakaro trukmė – iki 2 valandų.
   
  Būtina išankstinė registracija, nes vietų skaičius galerijoje ribotas.
   

  Registracija galima Facebook žinute bei el. paštu – [email protected]


  Iki greito pasimatymo!,
  Meditation Vibes,
  Marius Gaudi & Vaida Gaudi
 • Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Close