Spauskite "enter" kad pradėti paiešką arba "esc" klavišą kad atšaukti.

 • Video interviu apie emocinį intelektą ir Žinių radijo šūkius su Dariumi Matu.

  Kaip išmatuoti emocinį intelektą?

  Trumpai apie emocinį intelektą ir Žinių radijo šūkius su Dariumi Matu.Darius Matas – Mūsų ištikimi klausytojai ko gero prisimena, kad prieš tai Žinių radijo šūkis buvo – “Žinau, vadinasi galiu” ir jūsų tinklaraštyje radau įrašą, kad šis šūkis neveikia. Kodėl? ?- Tai dabar naujasis Žinių radijo šūkis – “Žinojimas keičia” irgi ne iki galo..? ?#MeditationVibes #spiritualintelligence #emotionalintelligence #consciousness #calmness #activelife #innerpeace #meditation #meditacija #ziniuradijas #followyourdreams #liveyourlife #enjoyyourlife #awakening #lifeisbeautiful #traveling #changes #powerofmeditation #development #improvement #rituals #happiness

  Опубліковано Meditation Vibes 8 серпня 2017 р.

 • Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Siekdami kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Toliau naršydami Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

  Close